категорії: репортаж

UAGoth BIRTHDAY: The Aquarius Party

теґи: вечірка, готика, новини

Готік паті UAGoth BIRTHDAY: The Aquarius Party, що відбулося 24 січня у клубі"Прайм" було організовано з приводу річниці 

UAGoth Community, і власне присвячене Водоліям.

На паті було купа цікаво вдягнених готів, що вражали оригінальністю костюмів, кольорів і аксесуарів.

Якщо ж говорити про саме паті, то все почалося із музичних треків, тоді Анастасія Angryspirit ( організатор) привітала сайт з річницею , а також всіх водоліїв, яких на вечірці було немало.

Дійство розпочав Dj Vlad Tepes з драйвовими треками, далі естафету із музики підхопив Dj Verlein, а вже о 20.40, підлаштувавши музичні інструменти почав грати гурт FRAM, який об"єднує середньовічні мелодії із марсовими музичними традиціями, та й самі виконавці виглядають наче вони прилетіли з галактики й спустилися на землю, щоб зіграти як в останнє перед смертю, як кричали вікінги, коли кидалися до бою, все це довершується звуками волинки, і весь зал наче опигився на норвежському кораблі й поїхав покоряти простори галактики.

Наступними виступили TILL IT BLEEDS ( білоруська команда), що вразили своїм електроним звучанням із англомовними текстами. Треки були із гарними танцювальними мелодіями, і такі, що божевільно гнали за погонею у вічність.

 Далі виступив талановитий і улюблений в Україні гурт ANGEL:CRY. СолістЄвгеній Б.Е.С. Бойко є також одним із засновників  UAGoth Community, тож ця вечірка була присвячена і йому. Свій виступ гурт закрив дуже проривною піснею "Рок Сдох", від чого весь зал почав аплодувати й підспівувати.

Іншу частину ночі відбувалися сети відомих готичний діджеїв, таких як: Dj Weeper, Dj Divuar, Dj Quake та Dj Griboedova.

Паті вийшло по сімейному тепле, дуже мелодійне і яскраве. Як запрошені так і організатори залишилися задоволенні.

 

Фото доступно тут http://sumno.com/gallery/uagoth-birthday-the-aquarius-party-24012009/